Help onze club door een donatie te doen. Dit mag ook anoniem door uw naam en/of e-mailadres niet in te vullen.

Klik hier om een donatie te doen

Ook om jouw veilingitem te betalen.
Actieve acties
Supergezellig Bedrijven en verenigingen voetbal toernooi 2022.
Zaterdag 2 juli 2022 organiseert Vroomshoopse Boys een spectaculair bedrijven voetbal toernooi op de bosrand! Het betreft een 7 tegen 7 voetbaltoernooi op een half veld en iedereen is welkom! Werk je dus voor een bedrijf of ben je bij een vereniging en houden jullie van voetbal en gezelligheid, geef je dan op! Naast een DJ is er deze dag live muziek aanwezig. Voor de inwendige mens wordt gezorgd met een fijne BBQ en natuurlijk een lekker koel drankje! Het…
Zaterdag
Unieke kentekenactie voor het nieuwe clubhuis gaat van start, doe mee!
2022 Senioren, supporters, ouders van jeugdspelers, sponsoren en verdere sympathisanten van Vroomshoopse Boys worden opgeroepen om mee te doen aan de kentekenactie voor het nieuwe clubhuis. Per maand wordt per kenteken van de betreffende auto een tientje (10 Euro) ingelegd en dingt men maandelijks mee naar een geldprijs van 20% van de totale inzet. Het winnende kenteken wordt elke laatste zaterdag van de maand na een thuiswedstrijd van het eerste elftal of en ander team in de kantine getrokken en…
2022
Komende acties