breadcrum image

Harald Dubbink wint de maandprijs van de kentekenactie

  • Home Blog Harald Dubbink wint de maandprijs van de kentekenactie

Harald Dubbink wint de maandprijs van de kentekenactie
In de kantine ’t Flierhuus trok Erik van Laar het winnende lot, zeg maar het briefje, uit de befaamde doos van de kentekenactie. Wie kent Erik niet, het altijd actieve bestuurslid van onze supportersvereniging en afkomstig uit een echt Boys-gezin. Vader Gerrit staat ook bekend als een fervente Boys-supporter, die met anderen zelfs destijds de supportersclub van de Boys oprichtte en ook deel uitmaakte van het bestuur van die club.
Erik weet ook zelf alles van loten, vanuit de verkoop ervan bij thuiswedstrijden van het eerste elftal van Vroomshoopse Boys. die hij samen met Hennie van Ulst doet. De maandprijs van november 2024 gaat naar secretaris van het hoofdbestuur Harald Dubbink en hij kan 20% van de maandinleg tegemoet zien. De aangename bescheiden secretaris van onze vereniging is vooral achter de schermen enorm actief voor onze vereniging, ook zeker wat betreft de bouw van het nieuwe clubhuis. Harald, gefeliciteerd!
De kentekenactie loopt door totdat het nieuwe clubhuis op de Bosrand geopend wordt. De maandinleg bedraagt slechts tien Euro en dan draag je een steentje bij voor de financiering van ons prachtige nieuwe onderkomen. Ook ding je elke maand met je kenteken van je auto mee naar een geldprijs. Opgave om mee te doen kan nog steeds bij Egbert de Jonge of Hans Nieboer.

Deel op :

    • facebook
    • foot_xan
    • insta
  • Tags :

    Hallo leden VV Vroomshoopse Boys,

    Afgelopen maanden zijn er extra plekken (zie foto’s) gecreëerd  om de doeltjes na de training of wedstrijd weer in terug te plaatsen.  De reden waarom we dit hebben gedaan , heeft te maken met een tweetal zaken:

    • Er werd vaak aangegeven dat de poortjes te ver weg waren en dat je te veel met de doeltjes en vooral de grotere doelen moest lopen
    • En de belangrijkste reden: er mogen geen doeltjes voor een langere periode op  de velden blijven staan. blijven staan. De velden raken beschadigd als de doeltjes op één plek blijven staan, dit geldt ook voor het kunstgras!

    Als lid van de vereniging wil je graag een goed veld hebben en de spullen van een ander niet telkens hoeven op te ruimen.

    Dus een vriendelijke verzoek aan onze leden: maak gebruik van de poortjes en doelenstalling om de doeltjes op te halen en vooral ook om ze terug te brengen, zodat ze niet een ander lid in de weg staan en de velden niet beschadigd raken.

    Iedereen, alvast bedankt voor jullie hulp!

    De accommodatiecommissie.

    Dit zal sluiten in 20 seconden