Vrijdag 3 juli was het eindelijk zover er kwamen 38 kinderen kamperen op de Bosrand. Om 17.00 uur konden de kinderen zich aanmelden bij Lars Paters en
kregen zij een mooi shirt uitgereikt die mede gesponsord waren door Veltink bedrijfskleding. Daarna gingen ze de slaapruimten inrichten samen met de ouders, hierna werd afscheid genomen van de ouders en werd er door de kinderen verzameld in de oude kantine waar Dirk Jan de opening verzorgde en de begeleiding voor het weekend werd voorgesteld. Dit weekend werd mogelijk gemaakt door de volgende vrijwilligers Melanie Huisman, Linda Westerik, Reinier de Jong, Mees Meijerink, Sven Geerdink, Lars Paters, Dirk Jan van Ziel, Niels Pierik en onze fotograaf Jarno Hoekman.

Na de opening hadden de kinderen even vrijetijd om samen te voetballen, waarna er een heerlijk patatje gegeten met een heerlijke Snack. Na het eten was er een leuke voetbalquiz verzorgd door Niels Pierik. Na de voetbal quiz was er een fantastisch Led voetbal toernooi gespeeld, die door de kinderen enthousiast werd ontvangen. Dit Led voetbal toernooi werd beschikbaar gesteld door Hart voor blauw en geel, heel erg bedankt daar voor namens de kinderen.

Na een korte nacht werd er zaterdag morgen om 09.00 uur ontbeten wat dit hele weekend mede mogelijk gemaakt zijn door Bakkerij van der Goot en de Plus Vroomshoop. In de ochtend hadden de kinderen nog wat vrije tijd en werd er in het bos nog verstoppertje gespeeld. Aan het eind van de morgen wer er onder leiding van Melanie het spel voetbal makelaar gespeeld met veel enthousiasme probeerde de kinderen de beste deals te sluiten.

De zaterdag middag bestond verder nog uit een clinic van een Freestyle voetballer van Streetskills, vrije tijd om de act te oefenen voor de Bonte avond of bij de oefenwedstrijd van het eerste te kijken. ook was er de hele zaterdag een stormbaan en popcorn en slushpuppy machine beschikbaar gesteld door de firma Ter Avest Civiel bouw.

Zaterdag avond werd er begonnen met een heerlijke BBQ en nog een korte vrije tijd waar nog geoefend kon worden voor de verschillende acts. Vanaf 19.30 waren de familieleden van harte welkom om de bonte avond te komen bekijken wat een gezellige bedoeling was. Er werden verschillende hele leuke acts gedaan de kinderen en zelf een door de begeleiding die niet helemaal goed uitgevoerd was. de avond stond onder de enthousiaste leiding van Reinier de Jong en de jury bestaande uit een aantal dames van Vrouwen 1. Na de bonte avond hebben de kinderen nog even lekker door gefeest en er een schitterend feest van gemaakt.


Na weer een kort nachtje en een heerlijk ontbijt werden de kamers netjes opgeruimd en er verzameld voor de afsluiting van het weekend waar de prijzen werden uitgereikt waaronder de bekers die beschikbaar gesteld zijn door Schildersbedrijf H. Oelen en Oelen Double Darts. Er zijn ook nog een aantal Vroomshoopse Boys sjaals verloot beschikbaar gesteld door de Suportersvereniging. Daarna zijn de kinderen opgehaald en kunnen ze genieten van een heerlijke vakantie als laatste wil ik alle vrijwilligers en sponsors bedanken voor het mogelijk maken van dit fantastische weekend.

