breadcrum image

Vergeet u kind niet aan te melden voor ons E Kamp

  • Home Blog Vergeet u kind niet aan te melden voor ons E Kamp

Beste ouders van de JO10 en JO11

In het weekend van 3 juli houden we ons twee jaarlijks E Kamp, hier is al meermaals correspondentie over geweest. Helaas zijn de aanmeldingen nog niet op het aantal dat we gehoopt hadden. Als organisatie vinden we het heel jammer, we hebben met een leuke groep mensen er al veel tijd ingestoken om er een mooi programma van te maken. Als u kind het eng vind om te blijven slapen is dat geen probleem daar zijn ook oplossingen voor en kan u kind gewoon alles meemaken van dit leuke weekend.

Hieronder zal ik het programma van dit weekend ongeveer weergeven

Vrijdag avond starten we met een voetbalquiz en als het lekker donker begint te worden met led voetbal hieronder zal ik een voorbeeld weergeven

Zaterdag hebben we het spel voetbalmakelaar, daarna gaan we  een hele leuke freestyle voetbal clinic krijgen van Streetskils en ook zal er een aantal spelers van de A selectie een training geven. Als klapstuk van het weekend de Bonte avond met leuke optredens van de kinderen en begeleiding, waar de ouders, broertjes en zusjes en natuurlijk ook de opa en oma aanwezig mogen zijn.

Ook zijn er het weekend leuke prijsjes te verdienen.

Opgeven kan via het email adres ekamp2026@gmail.com  of bij Dirk Jan van Ziel 06-30119612

Bij het aanmelden willen we de volgende informatie hebben

Naam

Geboortedatum

Telefoonnummer ouders

Team

kledingmaat

allergieën, diëten of medicijngebruik

De eigenbijdrage bedraagt € 15,-

Aanmelden kant nog tot 30 mei

 

Vriendelijke groeten

Organisatie E Kamp

Deel op :

    • facebook
    • foot_xan
    • insta
  • Tags :

    Dringende oproep

    Op vrijdag 5 juni a.s. staat de opening van ons prachtige nieuwe clubhuis gepland. Die datum komt snel dichterbij en gelukkig bevinden we ons in de afrondende fase. Er is al ontzettend veel werk verzet, maar we zijn er nog niet helemaal.

    Het gebouw moet nog grondig worden schoongemaakt en daarom zijn wij op zoek naar helpende handen. Vele handen maken licht werk — ook jouw hulp is van harte welkom!

    Wanneer?

    Van maandag 18 mei t/m donderdag 21 mei
    Tijd: tussen 18.00 en 21.00 uur

    Uiteraard zorgen wij voor alle schoonmaakmaterialen en is er begeleiding aanwezig.

    Laten we samen de schouders eronder zetten, zodat we vanaf 5 juni trots kunnen genieten van een fris en stralend clubhuis!

    Aanmelden

    Wil je helpen? Meld je dan vooraf even aan, zodat wij rekening kunnen houden met de benodigde materialen en begeleiding.

    Aanmelden kan via:
    📧 vrijwilligers@vvvroomshoopseboys.nl
    📞 06-53536186

    Dit zal sluiten in 20 seconden