De voetbalvereniging DZOH uit Emmen is de volgende tot dusver in de clubhistorie onbekende tegenstander van Vroomshoopse Boys. DZOH staat voor Drentse Zuidoost Hoek en werd medio 1985 opgericht. De voetbalvereniging Bargeres wilde uitsluitend op zondag spelen en daarom werd in de toenmalige nieuwe wijk Rietlanden met een eigen voetbalclub begonnen.
De Drentse ploeg, die getraind en gecoacht wordt door oud-Boys-hoofdtrainer Karlo Meppelink, bevindt zich net als Vroomshoopse Boys in de gevarenzone van de ongekend spannende eerste klasse G. De Drentse formatie heeft 10 punten uit 9 wedstrijden bij elkaar gevoetbald met een doelsaldo van 11 voor en 13 tegen. Behoudens de nipte 0-1 thuisnederlaag tegen DOS’37 uit Vriezenveen, de 2-0 uitnederlaag bij Achilles’12 in Hengelo en de 6-2 nederlaag tijdens de vorige competitieronde bij Bon Boys was er steeds sprake van minstens drie doelpunten per wedstrijd bij duels van de geelhemden. Tijdens de laatste thuiswedstrijd werd daarentegen op overtuigende wijze vv Den Ham met 5-2 over de knie gelegd.
Vroomshoopse Boys is dus gewaarschuwd voor de dadendrang van DZOH. De formatie van hoofdtrainer Robert Bosma en zijn assistent René Netters speelde vorige week zaterdag thuis op De Bosrand tegen STEVO bij vlagen een prima wedstrijd. Uiteindelijk werd er met 3-3 gelijk gespeeld, maar het veldspel en de energie van de Boys geven vertrouwen voor de nabije voetbaltoekomst. Nu de blessures en schorsingen steeds meer tot het verleden lijken te behoren, liggen er kansen tegen DZOH, dat een punt meer heeft dan de Boys. Een driepunter voor onze favorieten zou zeer welkom zijn en zal de blauw-gele formatie een boost geven.
Doorgaans komt Vroomshoopse Boys bij uitwedstrijden in deze competitie goed voor de dag en daarop hopen we in Emmen opnieuw. Gerekend wordt er weer op de onvoorwaardelijke steun van onze trouwe supporters. Om 15.00 uur wordt er a.s. zaterdag afgetrapt op het sportpark de Rietlanden op het adres Zwanenveld 12 in Emmen. Kom dat zien!
Deel op :
Tags :
