U wilt de oliebollen en appelflappen er vast weer af hebben… Dan kunt u as zaterdag meedoen met de Nieuwjaarswandeling van de activiteiten commissie voor een goed en gezellig begin. DEZE START OM 13.30!

Wederom wordt deze route uitgestippeld door Erik Heideman en zal hij hierbij weer een aantal leuke vragen bedenken. Onderweg zijn er wederom 2 stops zodat u weer even op adem zou kunnen komen mocht dat nodig zijn. Na afloop staat u er voor een heerlijke kop snert klaar, bereid door chef-kok Harry, en ook een overheerlijk patatje…

Aansluitend om 16.30 begint de nieuwjaarsreceptie.

Groeten de Activiteiten Commissie

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl