Zaterdag 27 oktober ontvingen de trainers en leiders van de JO17 groep van Jannette Heideman(vrijwilligerscommissie)  een leuke attentie.   Het lot had namelijk bepaald dat deze groep werd uitverkoren om in het zonnetje gezet te worden als vrijwilligers van de maand. Deze enthousiaste en gemotiveerde groep staat onder leiding van groepshoofd Gerjan Kosters. Dit team staat elke week weer paraat om de spelers van alle JO17 teams te voorzien van goede training en deskundige begeleiding. Namens de voltallige vrijwilligerscommissie willen we deze groep die duidelijk veel voldoening haalt uit het werken met onze jeugd bedanken voor hun inzet. We wensen en veel plezier met de ontvangen attentie!

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl