Wij vragen jullie aandacht voor de crowdfundactie , die voetbalclub Oranje- Nassau is gestart na het tragische overlijden van ons voormalig jeugdlid AJ.
Steun voor de familie van AJ ️
Hoe het leven kan lopen… Het ene moment ben je vrolijk, sta je op het veld of aan de zijlijn – en zonder dat je het kunt bedenken, verandert je leven in een nachtmerrie.
Afgelopen vrijdag kregen wij het hartverscheurende bericht dat één van onze jeugdspelers is verongelukt.
Een kind verliezen is niet te bevatten. Je werkt als ouders aan de toekomst van je kind – zeker als ZZP’er – en dan, op een gewone vrijdag, krijg je dat ene bericht dat geen ouder ooit wil ontvangen:
Je kind is er niet meer. Hij komt niet meer thuis. Je kunt hem nooit meer spreken.
De impact hiervan is diep en schrijnend. Op de familie. Op zijn vrienden. Op ons allemaal.
We willen de familie alle tijd en rust gunnen om hun leven weer opnieuw vorm te geven. Dat begint bij rouw, maar ook bij ruimte – emotioneel én praktisch.
– de vader van AJ – is zelfstandig ondernemer. In deze moeilijke tijd zal hij niet of nauwelijks kunnen werken. Helaas is hij hiervoor niet goed verzekerd, waardoor er vrijwel geen financiële middelen zijn.
Daarom zijn wij – in overleg met de familie – een crowdfundactie gestart.
Met jullie steun hopen we:
• De familie financiële ruimte geven om zonder geldzorgen te kunnen rouwen
• Bijdragen aan een uitvaart die recht doet aan het leven van AJ
• Vrienden, teamgenoten en klasgenoten de kans geven om afscheid te nemen en dit verlies te verwerken
• Een blijvend gebaar maken: dat wij er als gemeenschap, voor hen zijn
Iedere bijdrage, groot of klein, helpt.
Wil je helpen of dit bericht delen? Dat wordt enorm gewaardeerd.
Laten we samen onze kracht als gemeenschap tonen.
Onze gedachten zijn bij de familie, vrienden, teamgenoten en iedereen die AJ liefhad.
We wensen hen kracht, steun en warmte in deze onmenselijk moeilijke tijd
https://gofund.me/366068f9