Afgelopen zaterdag mocht het 6e aantreden in Nijverdal tegen SVVN 4.Waar onze keeper het op het fietsje af kon, konden John&John het verre Nijverdal niet vinden. Dat werd tijdig aan de gebroeders Nieuwlaar medegedeeld. Het dekselse duo verzonnen vervolgens een list om onze spits Gee te prikkelen. Dat deed het befaamde leidersduo, met de geslepen Pol als adviseur, enerzijds door chocoladeletters in de tas met shirts te leggen en anderzijds door John & John in de basis te zetten ten faveure van de zichtbaar en hoorbaar aangevallen afgevallen aanvaller. Nadat de spits bijval kreeg van de gelegenheidsaanvoerder Han, besloten de Nieuwlaars mede te delen dat de rood aangelopen, tot op het bot getergde en schuimbekkende Gee alsnog de weide in kon vanaf het beginsignaal. We begonnen met de volgende elf slachtoffers: 1. Han (c)  2. Jan  3. Eric  4. Maarten  5. Frank  6. Freddy  7. Thijs  8. Rick  9. Gerjan  10. Ronald  11. Matthias  12. John  14. John 15. Justin. De eerste grote kans was uit een corner voor SVVN. Gelukkig voor ons kopte de grote voorstopper naast. Na 10 minuten konden wij onze eerste grote kans noteren. Thijs was zijn directe tegenstander volop de baas en zorgde voor veel dreiging vanaf rechtsbuiten. Gerjan stuurde Thijs weg en oog in oog met de doelman schoot Thijs voorlangs. Kort daarop kwamen we op voorsprong. Een sinterklaascadeautje van Matthias (mooie voorzet) werd uitgepakt door de inkoppende Gerjan. Omdat hij na het scoren zijn hand voor de mond hield, zullen de Nieuwlaars nooit weten wat er is gezegd.  Het was een lekkere pot voetbal op een zompig bijveld met bladeren op het natuurgras, zo hebben we het graag. Er werd links en rechts flink uitgedeeld, zoals het hoort! Zo moest Freddy bijna zijn tripje naar Barcelona annuleren, vanwege een enkelamputatie. Gelukkig konden de flexibele spiertjes van deze topkok de aanslag van een Nijverdaller opvangen. Vervolgens was het Thijs-time. Nadat hij opnieuw zijn tegenstander de baas was, scoorde hij wel 1 op 1 met de keeper. Uit een corner maakte Thijs de 3-0, na doorkoppen van de artiest Ronald. Achterin hadden we de zaakjes redelijk op orde, het was weer olderwets Brekk’n met Jan en ook back Frank zat er kort op. Omdat Han indruk moest maken op zijn nieuwe dorpsgenoten, lieten we bewust kansen toe. Met overdreven showduiken wist hij de 0 te houden. In de tweede helft moesten John&John en Justin aan de bak. SVVN speelde vol op de aanval en we hadden het zwaar. Gelukkig wist Justin aan alle onzekerheid een eind te maken, nadat hij daarvoor een flinke kans had laten liggen. Knap doorzetten leverde de 0-4 op. De 0-5 werd kalm binnen gewerkt door veteraan Ronald na een mooie assist van Justin. Ronne had nog adem over, nadat hij de hele wedstrijd de man liet lopen.. Opnieuw een mooie zege voor het opgebloeide 6e die zijn draai heeft gevonden in de 5e klasse. De technische staf heeft de beschikking over een selectie van zo’n 30 man, maar heeft toch inmiddels gezorgd voor een hecht collectief. Volgende week vrij en dan nog 1 keer knall’n in Wierden.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl