Tijdens de afgelopen week kwamen 30 van de 32 jeugdteams op het hoofdveld van de Bosrand op foto: een prima resultaat. Het begeleidingsteam dankt iedereen voor de opkomst. Alleen de teams JO9-2 en JO19-2 konden niet op een van de drie geplande avonden. Dat wordt binnenkort ingehaald. De seniorenteams 2 t/m 7 en het nieuwe damesteam moeten daarnaast binnenkort op foto. Het liefst direct voor een wedstrijd, maar als men dat liever niet wil kan dat ook direct voor een training. Daartoe moet contact opgenomen worden met Erwin Heuver, een van onze clubfotografen. Dan kan in onderling overleg een tijdstip voor de teamfoto worden afgesproken. Het telefoonnummer van Erwin is 06-44996422 en zijn emailadres is: erwinheuver@gmail.com

Die foto’s van de teams, die op foto komen, worden onder meer geplaatst op de teampagina’s op de website. Wie dat nog niet heeft gedaan: geef de namen van het team door en vraag de inlogcode aan bij webmaster Alexander Fokkert:  tel. 06-22736426 of email: webmaster@vvvroomshoopseboys.nl  Op de teampagina  kan iedere leider en/of trainer de namen van de teamfoto vermelden en ook kan de teampagina voor allerlei andere zaken worden benut. Een voorbeeld hoe dat kan is onder meer te zien bij JO13-1. Doen!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl