Hartverwarmend is het eerste woord wat te binnenschiet als wij jullie massale donaties zien.

Het is lastig om op de club niet meer te kunnen genieten van elkaar, de gezelligheid en de welbekende derde helft. Niet meer de spreekwoordelijke wei in te kunnen en tegen die bal aan te kunnen trappen. Ook al is dit prestatiegericht of recreatief, we missen het… Maar we zijn blij dat jullie ons niet zijn vergeten en zijn dan ook enorm verheugd met de donaties van afgelopen weekend.

We willen jullie bedanken voor jullie actieve bijdrage tijdens het delen van deze actie, we hebben geen WhatsApp groep gehad waar deze actie niet voorbij kwam, prachtig om te zien. Dit heeft tot nu toe geresulteerd in 161 donaties. Donaties van alle soorten en maten, en we willen hierbij benadrukken dat wij elke donatie hoe groot of hoe klein dan ook enorm waarderen.

De actie rondje voor de kantine loopt nog even door en we zijn benieuwd tot waar dit kan gaan leiden.

Steun jij en eventueel jouw team de kantine van de Vroomshoopse Boys? Ga dan naar: www.vvvroomshoopseboys.nl/rondje

Hopelijk tot snel!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl