Oud-Vroomshoper en landelijke bekend Tv-maker en onderzoeksjournalist Alberto Stegeman keerde vorige week vrijdag met presentator Bert Eeftink van RTV Oost terug naar zijn wortels in Vroomshoop. In het tv-programma “Roots” gingen eerder dit TV-seizoen al de bekende Overijsselaars Ron Jans, Johanna ter Steege, Kim Kotter en Jeffrey Hoogland terug naar het dorp of de stad, waar ze opgroeiden. Bekenden, vrienden en familie worden ontmoet en ook is er een terugzien met verenigingen en bekende locaties van destijds.

Alberto Stegeman is ook te gast op De Bosrand, waar hij als speler van het eerste elftal van Vroomshoopse Boys in april 1990 kampioen werd. Alberto heeft nog altijd een band met zijn medespelers van weleer en met de Boys. Op zaterdag 2 oktober aanstaande is om 17.30 uur op RTV de uitzending op RTV Oost van de aflevering “Roots” met Alberto Stegeman gepland. Om het uur wordt deze uitzending in het weekend herhaald.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl