Alexander Fokkert in het bezit van het Uefa B-diploma

Het Boys-lid Alexander Fokkert leidde afgelopen week de laatste training voor zijn KNVB-opleiding Uefa B, tegenwoordig VC3 genoemd. Alexander deed dat op De Bosrand met de spelers van de B-selectie bij de senioren van Vroomshoopse Boys. Dat gebeurde in aanwezigheid van KNVB-docent Raymond Schuurman, die na afloop van de training met het mooie nieuws kon komen dat Alexander geslaagd is voor voornoemde opleiding.

Dat betekent in de praktijk dat de huidige trainer van B-selectie en trainer van Vroomshoopse Boys 2 trainer-coach op het niveau van de tweede klasse bij eerste teams in KNVB-verband mag acteren. Alexander, namens de Boys-familie van harte gefeliciteerd met het behalen van de Uefa B-opleiding en veel succes gewenst.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl