Op 5 juni 1944 is Vroomshoopse Boys opgericht. Precies 75 later wordt de grote jubileumreceptie gehouden. Dat gebeurt tijdens de feestweek op woensdagavond 5 juni aanstaande. De nodige externe gasten zijn uitgenodigd, maar daarnaast ook al onze vrijwilligers en geïnteresseerde leden en supporters. De bezoeker van de jubileumreceptie kunnen zich bij secretaris Margreeth Spang (digitaal, zie bijgevoegde uitnodiging) of op het grote inschrijfformulier in de kantine opgeven.

De vrijwilligers van Vroomshoopse Boys ontvangen de uitnodiging digitaal. We nodigen alle vrijwilligers uit als blijk van waardering voor het vele werk dat voor onze club verricht wordt. Zonder vrijwilligers had de Boys zeker geen 75 jaar bestaan!

Op 5 juni is de inloop in de grote feesttent vanaf 19.30 uur en vanaf 20.00 uur gaat de feestelijke receptie van start. We hopen dat vele vrijwilligers van de uitnodiging gebruik zullen maken en tot ziens op 5 juni.

De jubileumcommissie

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl