Door het aanstaande vertrek naar Ermelo van Thomas Smedema kwam er onlangs een vacature in de werkgroep Respect. Die is inmiddels alweer opgevuld. Andjin van Veen, al vele seizoenen speler van het veerste elftal en deel uitmakend van de A-selectie van Vroomshoopse Boys, was na een gesprek met werkgroep-voorzitter Jan Dogger bereid om Thomas op te volgen. Zo is de werkgroep Respect in no time weer op sterkte om zo voltallig aan de slag te gaan met het uitvoerend programma betreffende het thema Respect voor het komende seizoen 2017-2018 en de seizoenen erna. We zijn content met deze snelle vacaturevervulling en wensen Andjin een prettige periode toe binnen de werkgroep.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl