http://www.autoschade-oelen.nl/

Autoschade G. Oelen is een modern bedrijf, waar nog tijd en persoonlijke aandacht is voor iedere klant. De klant kan direct overleggen met de reparateur die zijn of haar auto zal herstellen. Van geringe parkeerschade en krassen, tot grote deuken en blikschade, wij repareren het voor u! Van maandag tot en met vrijdag, zijn wij in touw om auto’s weer tiptop in orde te maken. Wij stellen zeer hoge eisen aan de kwaliteit van ons werk en service. Wij werken met de modernste apparatuur en onze lakken zijn op milieu vriendelijke basis.

FOCWA
Wij zijn een erkend FOCWA schadehersteller en voldoen daarmee aan strenge eisen die vanuit de brancheorganisatie worden gesteld. Voor u betekent dit vakkundig schadeherstel en een uitstekende service.

U krijgt bij ons een GRATIS leenauto mee!

Kom gerust langs voor een kennismaking, de koffie staat altijd voor u klaar.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl