Actie-coordinator Erik Netters beloonde op woensdagavond 7 december in het jeugdhonk van  de kantine van Vroomshoopse Boys de actiefste badhanddoekenverkopers met leuke prijzen. De jeugd onder 9 jaar, 11 jaar, 13 jaar en 15 jaar, het vroegere F. tot en met C. hebben de helft van de 1500 badhanddoeken vanaf begin november al aan de man en vrouw gebracht. Daarbij scoorden Danell Gerrits en Steijn Heun met 18 en 19 badhanddoeken. Dat leverde hen per verkoper twee entreekaartjes op voor de Overijsselse derby Heracles Almelo tegen PEC Zwolle op 18 december aanstaande. Roy van Dijk verkocht maar liefst 23 badhanddoeken en kreeg daarvoor twee kaartjes voor het eredivisieduel tussen de subtoppers FC Twente en AZ op 18 december aanstaande. Erik Netters zegde de actieve jeugdige verkopers dank voor hun getoonde inzet voor Vroomshoopse Boys.

De helft van de voorraad is nu “los” en nu is het zaak om de resterende pakweg 750 blauwe badhanddoeken met het bekende Boys-logo voor de clubkas van Vroomshoopse Boys te verkopen. Dat gebeurt doorlopend in de kantine en weer vanaf zaterdag 7 januari 2017, als de wandelpuzzeltocht met de nieuwjaarsreceptie worden gehouden. Vanaf dat moment wordt er weer actief met de verkoop begonnen. Dan is het de jeugd onder 17 jaar en onder 19 jaar en de senioren, die aan de bak kunnen.  Ter herinnering: een badhanddoek kost 6 Euro en voor 2 stuks wordt 10 Euro betaald. We gooien nu zeker niet de handdoek in de ring en gaan door tot alle 1500 badhanddoeken hun weg naar de douches, badkamers en kleedkamers hebben gevonden.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl