Bij Hulzense Boys peelde het Beltonateam van Vroomshoopse Boys van trainer-coach Stephan Bloemendal op dinsdagavond 11 december en belangrijk duel in de voorronde van poule D. van het prestigieuze Beltona-beloftentoernooi. Op het sportpark Smidserve in Hulsen moest perse door Vroomshoopse Boys gewonnen worden om de kans op de finaledag in juni 2019 in leven te houden. Vroomshoopse Boys kent daar een prettige historie met diverse deelnames en ook enkele opvallende resultaten. Aan het eind van het seizoen 20111-2011 werd Vroomshoopse Boys op de velden van het organiserende Sparta Enschede eerste. Aan het eind van het seizoen 2015-1016 werd door ons Beltona-team een derde plaats behaald. Vanaf het begin van dit toernooi tijdens het seizoen 1999-2000 is Vroomshoopse Boys een van de vaste deelnemers van het Beltona-beloftentoernooi met talenten tot en met 21 jaar.

Terug naar Hulsen.  Hulzense Boys had op 9 oktober j.l. met 2-1 op de  Bosrand gewonnen en stond door die winst drie punten voor op de Vroomshoopse formatie.  De belangen waren dus groot. In Hulsen leidde arbiter Poffers op prima wijze een lekkere pot voetbal, waarbij Vroomshoopse Boys een licht veldoverwicht had. Er kwamen kleine kansen aan beide kanten, waarbij de gasten in de beginfase de bal uit een corner via de lat over kopten.  De rust ging met 0-0 in en in een levendige tweede helft joegen beide teams met veel elan op de openingstreffer. Die kwam er na een uur spelen voor de gasten, toen een terecht toegekende penalty werd benut: 0-1. Het fel aanvallend Hulzense Boys kreeg daarna enkele kleine kansen en gaf tegelijkertijd steeds meer ruimte in de achterste linie weg. Gedoelpunt werd er echter niet meer, zodat Vroomshoopse Boys een kostbare 1-0 zege boekte.

Door dit zwaar bevochten resultaat staan Vroomshoopse Boys en Hulzenze Boys nu samen op kop met elk negen punten met een beter doelsaldo voor de Boys uit Vroomshoop. PH uit Almelo volgt op drie punten. Op dinsdagavond 26 februari 2019 speelt Vroomshoopse Boys thuis om 19.30 uur tegen JVC Dedemsvaart. Op dinsdagavond 19 maart 2019 wordt uit om 20.00 uur in Almelo bij PH gespeeld, dat daarvoor thuis ook nog Hulzense Boys ontmoet. De tussenstand van poule D. is als volgt; 1. Vroomshoopse Boys 4-9  10-4  2. Hulzense Boys 4-9  9-5  3. PH 4-6  10-9  4. JVC Dedemsvaart 4-0  6-17.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl