Al in de negentiger jaren van de vorige eeuw was Vroomshoopse Boys als een van de allereerste deelnemers present  bi het pretentieuze Beltona-toernooi, dat door Sparta Enschede wordt georganiseerd. De talenten onder 21 jaar van de Boys veroverden aan het eind van het seizoen 2011-2012 zelfs de eerste prijs tijdens de finaledag van dit sterk bezette toernooi. Meerdere malen werd de finale op het sportcomplex Schreurserve in Enschede  gehaald. Op zaterdag 4 juni vorig jaar werd een mooie derde plaats bereikt met alleen maar gelijke spelen met 0-0, op zich al uniek. Dit wordt op februari beloond met een thuiswedstrijd op dinsdagavond 21 februari om 19.00 uur de Bosrand tegen FC Twente JO19-1, aanvang 20.00 uur.

Het Beltonateam van Vroomshoopse Boys wordt dit seizoen geleid door trainer Job Lamberink. Het beloftenteam speelt op dinsdagavond 15 november aanstaande om 20.00 uur uit tegen de beloften van DETO Twenterand. Het vorige duel op de Bosrand tussen beide teams eindigde in een 4-3 overwinning van de thuisploeg, die in shirts van Gillette spelen. We verwachten dinsdagavond dan ook een scherp Boys-team en dat is nodig om nog kansen te maken op de finaledag in juni 2017. MVV’29, DETO Twenterand en Voorwaarts staan intussen boven de Beltona-Boys geklasseerd en een overwinning op sportpark Het Midden in Vriezenveen is dan ook zeer welkom.  Ervaring opdoen en weerstand ondervinden blijven overigens het belangrijkste doel van deze beloftencompetitie.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl