Bergentheim JO11-1 – Vr’hoopse Boys 5-2

Bergentheim JO11-1 – Vr’hoopse Boys 5-2

Halverwege de maand April en een nachtvorstje levert een zonnige, maar frisse zaterdagmorgen op. Deze kou sloeg blijkbaar over op onze jongens, want ze waren niet vooruit te branden. Dit team moet het van het collectief hebben en kan daardoor tot grote hoogtes stijgen. Soms vergeten ze dat en laten ze elkaar in de steek. Vandaag was helaas zo’n dag. Dit leverde een dikverdiende nederlaag van 5-2 op. Positiever kunnen we het helaas niet maken. Op naar de volgende wedstrijd tegen Langeveen JO11-1 waarin de jongens kunnen laten zien dat er wel degelijk kwaliteit en strijdlust(!!) in dit team zit.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl