Bergentheim JO11-2 – Vroomshoopse Boys JO11-6 (4-2)

Hallo Allemaal,

Vandaag mochten we voetballen in Bergentheim , wat een regenachtige dag leek te worden bleef het gelukkig lang droog, we begonnen met een valse start en de tegenstander benutte deze kansen waardoor de eerste twee goals vielen.

We pakten de draad weer op en begonnen meer druk te zetten en werd er meer gevoetbald en samen gespeeld waardoor er meer kansen kwamen, zoals het vaker gaat waren de meeste kansen voor ons alleen bleven de goals uit en wist de tegenstander het net vaker te vinden.

Er is voor elkaar gestreden en gevochten en zo lijkt ons team meer en meer elkaar te vinden en te steunen wat resulteert in leuk voetbal en met daarbij behorende spanning.

Winst is helaas uitgebleven maar zal niet lang meer duren, veel succes kanjers.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl