De afgelopen seizoenen had Michel Litaay de keepers van de selectieteams van de jeugd van Vroomshoopse Boys onder zijn hoede. Dat gebeurde op prima wijze en de Technische Commissie (TC) van de Boys is de ervaren Vriezenvener erkentelijk voor zijn betrokkenheid en inzet. Nu Michel Litaay heeft aangegeven zijn werkzaamheden als keeperstrainer op de Bosrand te willen beëindigen, is de TC op zoek gegaan naar een geschikte opvolger.

Die opvolger is gevonden in de persoon van Berry Noppers uit Bergentheim, die de jeugdkeepers van Vroomshoopse Boys vanaf het nieuwe seizoen wekelijks onder zijn hoede gaat nemen. Berry is 36 jaar jong, woont in Bergentheim en is in het dagelijks leven als leerkracht verbonden aan een basisschool in Hardenberg. Berry Noppers kwam in zijn actieve voetballoopbaan jarenlang uit voor vv Bergentheim, waar hij keepte in het tweede elftal en deel uitmaakte van de selectie. We wensen Berry veel succes en ook plezier toe bij Vroomshoopse Boys bij het (nog) beter maken van onze jeugdkeepers.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl