Zoals jullie weten heerst er in Nederland al een tijd Corona. In de piek van Maart/April/Juni is het heftiger geweest, waardoor alle voetbal moest worden afgelast. We krijgen steeds meer berichten van clubs in zowel de omgeving als het land dat zij op slot moeten door een Corona uitbraak binnen de vereniging. Dit is iets wat wij ten koste van alles willen proberen te voorkomen. We willen onze leden maar ook de meereizende ouders behoeden voor het onnodig verspreiden dan wel krijgen van Corona.

Daarom raden wij iedereen aan om tijdens een uitwedstrijd een mondkapje te gaan dragen in de auto. En bij de vereniging zowel uit als thuis de 1,5 meter norm in acht te nemen en te houden.

Alvast bedankt voor jullie medewerking.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl