Boys-beloften verliezen nipt uit van TVC’28

De jonge talenten van Vroomshoopse Boys tot en met 21 jaar met daarbij de mogelijkheid van twee dispensatiespelers tot en met 23 jaar speelden op dinsdagavond 21 november in Tubbergen tegen de leeftijdsgenoten van TVC’28. Het werd een spannende wedstrijd, waarbij de thuisploeg met 4-3 aan het langste eind trok. De doelpunten van de Boys-beloften kwamen op naam van Sil Derks, Nelson Runhart en een eigen speler van TVC’28.

Door deze nederlaag bezet Vroomshoopse Boys nu een tweede plaats in de poule met koploper TVC’28, vv Den Ham en Stevo uit Geesteren. De volgende wedstrijd van de beloften van Vroomshoopse Boys wordt op dinsdagavond 12 december thuis op De Bosrand gespeeld tegen TVC’28. Een overwinning van de Boys-beloften is dan nodig om de dan gedeelde koppositie te veroveren. Daarmee worden de kansen op directe plaatsing voor de finaledag bij het organiserende Sparta Enschede levend gehouden.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl