Na 2 hoofdprijzen tijdens de zaaltoernooien in het Punt werd er vandaag weer op het veld aan de Bosrand gevoetbald. De tegenstander was ASV JO11-1 uit Aadorp. Er stond een harde wind en dit was zeker van invloed op het spel van beide teams. De spelers leken bij hoge ballen af en toe verrast door de snelheid van de bal. Het aanvallende spel van de Boys leverde vanaf het begin al een aantal kansen op maar het duurde even voordat het eerste doelpunt viel. Sem scoorde met een vlammend afstandsschot, gedragen door de harde meewind vloog de bal achter de keeper in het net. Af en toe kwam ASV gevaarlijk voor het doel van keeper Ryan maar geholpen door de verdedigers Cas en Emmy hield hij zijn doel nog schoon. Na de 2-0 van Björn kwam ASV toch nog goed terug. In korte tijd wisten ze tweemaal te scoren. De Boys raakte hierdoor niet van slag en na een passje van Pim kon Björn de 3-2 binnenschieten. Na rust werd de voorsprong van de Boys vergroot door een doelpunt van Cas. Hij rondde een strakke voorzet van Justin met zijn knie af. In de slotfase bleef het spannend ook al omdat ASV nog een doelpunt wist te maken. Spelers en supporters waren dan ook enorm opgelucht toen scheidsrechter Ernst Jan de wedstrijd affloot bij een eindstand van 4-3 voor de Boys.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl