Boys JO9-5 verliest onverdiend Van Sibculo

Helaas ontbraken door vakantie een aantal spelers ( Roan & Stef) maar gelukkig kunnen we voetballen met Dank aan (JO9-6 ?)

 

Stip 9;15 begint de wedstrijd we beginnen sterk en met mooi samen spel krijgen we de eerste kansen maar helaas stond de keeper van Sibculo een paar keer flink in de weg…. Maar we gaan door met aanvallen en dat werd uit eindelijk ook beloond met een goal prima aanval over links en Koen maakte rustig af 0-1  Sibculo werd een aantal keren gevaarlijk maar doordat Suus de boel prima op slot hielt achter in gingen we rusten met een stand van 0-1 . in de rust de nodige tactieken doorgenomen en dat deed onze tegenstander ook maar die hadden een tactiek van duwen trekken…wij trekken ons daar niks van aan en gaan gewoon veder met waar we gebleven waren doelpunten maken daar was dan ook onze gastspeler Vince met een prima actie die bijna een goal opleverde maar helaas stond dit maal de keeper weer in de weg van Sibculo ….we kwamen in een wat slordigere fase van de wedstrijd en dat werd helaas afgestraft met een tegen doelpunt 1-1 wij werden weer wakker en Marit werd een paar keer flink gevaarlijk maar weer stond de verdediging en de  keeper op te letten en bleef het zo 1-1 . daar kwam Sibculo maar weer eens met een aanval over rechts maar doordat Jill een prima redding had bleef het nog even 1-1 prima stand tot nu toe en een potje waar alles in kan gebeuren bal op de paal bal op de lat bal net naast ga zo maar door. Sibculo kwam weer aandringen en dat leverde voor hun deze keer helaas wel een doelpunt op 2-1 we werden nog een enkele keer gevaarlijk met een schot net naast van Thije en Siemon die stuitte op de keeper eindstand 6-1 voor Sibculo maar ik ben trots op wat voor voetbal ik vandaag heb gezien we maken wekelijks stappen vooruit

 

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl