De KNVB heeft op 7 juli 2023 de indeling van de standaardteams vanaf de eerste klasse bekend gemaakt Het eerste elftal van Vroomshoopse Boys komt het seizoen 2023-2024 uit in de tweede klasse I. van het de organisatie Oost. Van de vorige klasse J. van het seizoen 2022-2023 zijn acht teams overgebleven. Sparta Enschede werd vorig seizoen kampioen en DOS’37 promoveerde via de nacompetitie ook naar de eerste klasse. Enter Vooruit redde het niet in de finale van de nacompetitie tegen vv Den Ham en daalde af naar de derde klasse. De rechtstreekse degradanten waren de Drentse ploegen Elim en FC Meppel. In de plaatsen van die promovendi en degradanten komen volgend seizoen ATC’65, BWO en Barbaros, alle uit Hengelo, die de overstap van zondagvoetbal naar het zaterdagvoetbal maken. Daarbij komen de kampioenen van de derde klasse oude bekende FC Zutphen en Rigtersbleek uit Enschede. Als veertiende team is vv Dieren toegevoegd, in feite de enige tegenstander op een forse reisafstand.
De indeling iet er als volgt uit:
ATC’65 uit Hengelo
KSC BWO uit Hengelo
Sc. Barbaros uit Hengelo
RKSC De Zweef uit Nijverdal
vv Den Ham
FC Zutphen
SV Gramsbergen
SV Nieuwleusen
Oranje Nassau uit Almelo
PH uit Almelo
vv Rigtersbleek uit Enschede
HVV Tubantia uit Hengelo
vv Dieren
Vroomshoopse Boys

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl