In deze periode worden contracten tussen Vroomshoopse Boys en trainers verlengd of aan het einde van het seizoen beëindigd. Eerder werd al bekend dat bij de A-selectie van de senioren hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens tenminste nog een seizoen aan Vroomshoopse Boys blijven verbonden. Bij zowel de B-selectie bij de senioren als bij Vroomshoopse JO19 zijn vacatures, nu Reinier de Jong en Stephan Bloemendal aan het eind van het seizoen 2019-2020 hun werkzaamheden bij onze vereniging beëindigen. De Technische Commissie beleeft dan ook drukke tijden en is actief bezig met verlenging van contracten en met de invulling van vacatures.

Goed nieuws is er wat betreft onze ervaren keeperstrainer bij de jeugd Michel Litaay uit Vriezenveen.  Met Michel is het contract als keeperstrainer bij de jeugd van Vroomshoopse Boys verlengd tot en met het seizoen 2020-2021. De Technische Commissie en het bestuur van Vroomshoopse Boys zijn daar zeer content mee. De doordeweekse keeperstrainingen zijn in goede handen bij Michel Litaay, die ook regelmatig op de zaterdagen op de Bosrand is te vinden.

We wensen Michel alvast veel succes en ook plezier toe tijdens zijn aanstaande nieuwe periode bij Vroomshoopse Boys.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl