Maandagavond 28 februari is in ons clubgebouw  officieel het contract ondertekend met Intersport Ramon Zomer. Namens Vroomshoopse Boys zette Edward Olthof zijn handtekening  onder het contract,  namens Intersport tekende  Ramon Zomer en Kurt Molin tekende namens Masita sportkleding . Het al bestaande contract met Masita is door Intersport overgenomen.

Intersport levert alle kleding aan de vereniging, maar ook aan de leden. Clubkleding van Vroomshoopse Boys hangt in de winkel in Nijverdal, zodat je als lid ook zelf kleding kan aanschaffen. Naast de kleding is er ook een ruim assortiment aan ballen, scheenbeschermers, keeperhandschoenen enz..

Het adres is Intersport, Smidsweg 9B, 7441 EJ Nijverdal.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl