De afgelopen weken vinden wij veel (verloren) ballen terug in de bossen rondom de velden. Dit betekent dat er (veel) teams zijn die ballen missen in hun hok.

Wij balen hiervan, want ballen zijn dure investeringen voor de club en wij willen graag dat iedereen hier zuinig op is. We krijgen dan ook niet te horen dat een team ballen mist…

Natuurlijk kan het gebeuren dat je (vooral in deze donkere tijden) een bal niet weer kunt vinden nadat deze over de vangnetten is geschoten. Maar zorg dan dat je dit even laat weten aan Jaap Wuite (06-23744173) of Stef van Laar. Geef hierbij duidelijk aan waar jij denkt dat de bal ligt zodat wij de volgende dag op zoek kunnen en hem hopelijk weer terug kunnen vinden.

Dus controleer jouw aantal ballen voor en na de training. Zo weet jij altijd of je alle ballen nog hebt of dat er ballen missen. Wees er zuinig op, zodat we er allen zolang mogelijk plezier van kunnen hebben!

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl