Afgelopen week is er meegedeeld dat de trainingen voor de jeugd  t/m  18 na 28 april hervat kunnen worden. Het is fijn dat er weer kan worden getraind. Deze hervatting vindt echter plaats onder zeer strenge regels. Het naleven van deze regels is de verantwoordelijkheid van ons allemaal. Er wordt gecontroleerd op de regels. Overtreding kan leiden tot uitsluiting van groepen en in het uiterste geval tot opnieuw sluiten van de accommodatie.

Op dit moment is er nog geen groen licht gegeven om de trainingen daadwerkelijk op 29 april te hervatten. De noodverordening  dient door de Veiligheidsregio te worden aangepast voordat de maatregelen verruimd kunnen worden.

De trainingstijden zijn zoveel mogelijk op de oorspronkelijke avonden gepland. Een aantal trainingsavonden zijn naar de vrijdagavond verplaatst. ( zie het tijdelijk schema)  Er is gewerkt met timeslots om de wisseltijden goed te laten verlopen.

Hoe ga je naar de trainingen?

Thuis omkleden en eigen bidon meenemen.
Kom je op de fiets , dan in kleine groepjes
Ouders, die hun kind(eren) brengen: volg de aangegeven route op het sportpark.
Er mogen geen ouders mee het sportpark op.
Ingang uitsluitend via de hoofdpoort. Uitgang naast de kantine
Kom niet eerder dan 10 minuten voor aanvangstijd training.

Op het sportpark.

Volg de instructies van de coronacoördinator en de trainer.
Desinfecteer eerst je handen .
Maak uitsluitend in noodgevallen gebruik van het (aangewezen) toilet
Na afloop verlaat je het sportpark op aanwijzing van de trainers.
Douchen doe je thuis.

Hoe ga je naar huis?

Ouders die hun kind(eren) ophalen volgen de aangegeven route
Op de fiets , opnieuw niet in groepen terug fietsen.
Volg de aanwijzingen op.

Laten we met z’n allen hier onze verantwoordelijkheid nemen. Gezondheid boven alles.

De Bosrand blijft gesloten voor iedereen buiten de door Vroomshoopse Boys georganiseerde trainingsmomenten.  Het bovenstaande geldt t/m 22 mei.

Download hier het aangepaste trainingsschema

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl