Het voetbalseizoen 2019/2020 kenmerkte zich door de abrupte afsluiting door het COVID-19 virus. Daardoor werden ook alle opleidingen van de KNVB plotseling stilgelegd. Zo ook de opleidingen van Wouter Lucas, Wout Marissen, Thomas Kleinjan en Rick Kaas.

Wouter was bezig aan zijn opleiding UEFA C, terwijl Wout, Thomas en Rick druk waren met de pupillenmodule.

Afgelopen najaar zijn deze cursussen, zij het in aangepaste vorm , toch weer hervat. Vlak voor de tweede lockdown, hebben Wouter, Wout, Thomas en Rick hun cursus succesvol af weten te ronden. Een topprestatie van deze getalenteerde trainers.

Namens Vroomshoopse Boys dan ook van harte gefeliciteerd met het behalen van jullie certificaat en we hopen dat jullie de vaardigheden met succes kunnen toepassen binnen de jeugd van onze club.

Door de huidige lockdown zitten de cursisten nog te wachten op de welverdiende diploma’s. Op de foto alvast Wouter Lucas met zijn diploma.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl