David Jansen maandwinnaar kentekenactie.

Anneke Schrijver, al jarenlang een van de gastvrouwen en bekende gezichten in onze kantine en ook betrokken bij de sportkleding van de Boys, haalde uit de bekende doos het briefje met het winnende kenteken van de gelijknamige actie. Deze keer was oud-speler en supporter David Jansen de gelukkige en hij kan als winnaar van de maand juni 20% van de maandelijkse inleg tegemoet zien.

Tot de opening van ons nieuwe clubhuis loopt deze kentekenactie door en alle opbrengsten zijn bestemd voor de nieuwbouw. Nog steeds kan er voor tien Euro per maand mee gedaan worden aan deze actie. Daartoe kan men zich melden bij Egbert de Jonge, Bert Kempers en/of Hans Nieboer.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl