Afgelopen weekend is voor elke Boysspeler, jong en oud (er) het voetbalseizoen 2019-2020 gestart. Na een aantal beker-en oefenwedstrijden rolt voor elk team de bal weer in de competitie. Dat was afgelopen zaterdag goed te merken op de Bosrand. F-league en pupillen waren vroeg in de ochtend present om hun wedstrijden te spelen. Ouders en andere belangstellenden konden deze ochtend koffie en thee kopen bij de Boyskar. Onze clubfotograaf Erwin Heuver maakte  een fotografisch rondje langs de velden. Zijn fotoverslag is te vinden op deze website onder FOTOALBUM. Klik dan op Rondje langs de velden. Genieten……

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl