De KNVB maakte de indeling van de tweede klasse H. van het district Oost van het zaterdagvoetbal voor het seizoen 2020-2021 bekend. Vergeleken met het afgelopen seizoen zijn de beide teams van de Veluwe verdwenen. Dus geldt het aloude lied “De Veluwe is onze prairie” niet meer voor de Boys bij de voetbalcomplexen van VSCO’61 in Oosterwolde en bij OWIOS uit Oldebroek. Daarvoor in de plaats komen De Esch uit Oldenzaal en ZVV Be Quick Zutphen.

Er was een plekje vrij voor de koploper van de derde klasse in de door corona begin maart 2020 afgebroken competitie van de derde klasse Oost en De Esch, een oude bekende , was de gelukkige. De kleine broer van Quick’20 eindigde in de competitie van de derde klasse net een punt boven vv Hellendoorn, dat achter het net viste. ZVV Be Quick Zutphen is als vereniging in 1902 opgericht en naast een zondag afdeling is er nu een zaterdagclub. In 2018 werd een kampioenschap behaald en de Zuphenaren speelden het afgelopen seizoen in de tweede klasse G. van het district Oost. Vroomshoopse Boys trok jarenlang naar Zutphen, maar in dat geval naar FC Zutphen, dat momenteel in de derde klasse uitkomt. Voor het overige keren de teams van vorig seizoen terug, waarbij er weer mooie derby’s op het programma staan en er weer drie keer naar Zwolle afgereisd wordt.

De indeling ziet er als volgt uit:

 • ASC’62 uit Dalfsen,
 • Be Quick’28 uit Zwolle,
 • Be Quick Zutphen,
 • De Esch uit Oldenzaal,
 • vv Den Ham,
 • Enter Vooruit,
 • Hulzense Boys,
 • IJVV uit IJsselmuiden,
 • PH Almelo,
 • Quick’20 uit Oldenzaal,
 • Sparta Enschede,
 • Vroomshoopse Boys,
 • WVF uit Westenholte,
 • ZAC uit Zwolle.

De start van de competitie is voorzien op zaterdag 19 september 2020. Het speelschema wordt nog bekend gemaakt door de KNVB.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl