http://www.degrootvroomshoop.nl

Wij bouwen bewust met hout

De Groot Vroomshoop Groep is een vitaal onderdeel van VolkerWessels. Wij bouwen bewust met hout. De Groot Vroomshoop in cijfers: we hebben ruim 85 jaar ervaring, hebben 200 vakmensen in dienst, beschikken over 8 ha productielocatie en werken vanuit 3 werkmaatschappijen.

Bouwsystemen B.V.

De Groot Vroomshoop Bouwsystemen B.V. biedt duurzame en energiezuinige huisvestingsconcepten op basis van houtskeletbouw. Permanente, semipermanente en tijdelijke huisvestingsconcepten voor onderwijs, zorg, bedrijven en vakantieparken.

Gelijmde Houtconstructies B.V.

De Groot Vroomshoop Gelijmde Houtconstructies B.V. produceert gelijmde houtconstructies en spanten voor o.a. zwembaden, sporthallen, winkelcentra, maneges, kerken en bedrijfsgebouwen en is tevens partner van het innovatieve en duurzame kanaalplaatsysteem LIGNATUR.

Houtbouw B.V.

De Groot Vroomshoop Houtbouw B.V. is toeleverancier van prefab houten bergingen en prefab dak- en gevelelementen en partner in energiezuinige woonprojecten.

Bezoekadres:
Zwolsekanaal 36 in Vroomshoop,
Tel: 0546-666333
info@degrootvroomshoop.nl
Kvk-nr: 05037506
BTW-nr: NL0063.54.919B01

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl