Oplichters en kinderlokkers zijn bang voor hem. Presentator Alberto Stegeman (52) uit Vroomshoop ontmaskert de ene na de andere crimineel. En niet geheel onverdienstelijk. Een terugblik op 2023, het jaar dat de misdaadjournalist omschrijft als ‘een succesvol, maar aangrijpend jaar waarin we de heftigste afleveringen van Undercover in Nederland ooit hebben gemaakt’.

Fleur Rutenfrans 

Veel tijd om in gesprek te gaan over misschien wel het meest succesvolle televisiejaar van zijn carrière heeft presentator en misdaadjournalist Alberto Stegeman (52) niet. Zijn agenda zit vol. Met onder meer afspraken, draaidagen en een reis naar het buitenland. En als hij nog een gaatje vrij heeft? Dan gaat hij op bezoek bij zijn familie. In het Twentse dorp Vroomshoop. „Daar voel ik me nog altijd thuis. Ik woon al jaren in Amsterdam, maar Vroomshoop blijft belangrijk voor mij.”

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl