Gemeente Twenterand, verhuurder van ons kleedkamergebouw, heeft Morrenhof Jansen met vestigingen in Dalfsen, Gramsbergen en Vriezenveen, opdracht gegeven voor het vervangen van de CV ketels. Afgelopen week zijn deze vervangen voor 2 kleinere exemplaren met 2 boilervaten. Onze tegenstanders zullen de koude douche blijven krijgen aan de bosrand maar in de kleedkamers zal iedereen verzekert zijn van warm water met deze moderne installatie.
Gerrit Timmerman en Stef van Laar zullen de komende week instructies ontvangen nadat alles is afgesteld en dan kan in het nieuwe seizoen hopelijk zo snel mogelijk de warme douche getest worden.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl