Kampioenschappen en Vroomshoopse Boys, dat gaat goed samen. Het zesde seniorenelftal was lange tijd in een ware Kampioenskoorts. Een live uitzending van Fox Sports ging net aan de neus voorbij van het spraakmakende team van leider Jos Veldhuis. Een kampioensfeest zeker niet en dat binnenkort verwacht.

Speler Bertrik Dekker van het zesde elftal nam het initiatief tot het maken van een heuse kampioensschaal, die dit seizoen en de komende seizoenen door alle kampioensteams van Vroomshoopse Boys kan worden benut. De Vrienden van de Boys werden benaderd om als sponsor op te treden en dat gebeurde spontaan. De schaal met het embleem van Vroomshoopse Boys ziet er mooi uit en wordt bij elk kampioenschap van een Boys-team uitgereikt.

Staat mooi op de foto en wees eerlijk: wie wil er nu niet die prachtige kampioensschaal van Vroomshoopse Boys winnen? We hopen natuurlijk dat dat vaak gebeurd. Een kampioensfeest is immers altijd mooi, zowel bij de jeugd als bij de senioren.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl