We gingen onlangs na 60 jaar iets nieuws beginnen met het clubblad: “Boysnieuws” in full colour: het resultaat mag er zijn en de reacties waren goed. Op papier een succes dus, maar we leven in een digitale tijd, waar de bits en de bytes domineren.

Met die digitale tijd willen we ook meegaan als Vroomshoopse Boys. Daar hebben we iets op gevonden, een bijzondere update. Het werkt als een soort zwangerschap. We zijn al langere tijd in afwachting en het kind is aanstaande. Nou ja, in afwachting, er moest even flink gebikkeld worden, maar dat hoort bij het Boys-DNA. We zijn nog niet uitgeteld, dat laten we aan boksers over, maar hebben wel de handschoen opgenomen. Gooien ook de blauw-gele handdoek niet in de ring, dan liever die badhanddoekenactie van de Boys. Nee iets anders komt in beeld, maar daarover morgen meer.

Alexander en Hans

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl