Voetbal is een echte teamsport, al schijnt de KNVB dat niet helemaal goed te beseffen. Onze voetbalbond wil ingaande de competitie 2017-2018 de pupillen 2 tegen 2 laten spelen. Dat moet dan in het kader van het project van ”winnaars van morgen”. Onzin, de KNVB is een verliezer van vandaag wat dit betreft. Partijtjes spelen, ook met tweetallen, drietallen en viertallen, kan prima op de training, maar voetballen moet je als team. Bovendien: waar haal je al die leiders vandaan? In de pullenbak dus met die onzalige plannen wat ons betreft. Voetbal is teamwork en die teams moeten we koesteren. Dat doen we ook zeker op onze website van Vroomshoopse Boys, waar elke team een eigen teampagina heeft. Daarop is van alles terug te vinden: de actuele standen, een mooie teamfoto, het programma, mededelingen over het team, natuurlijk de wedstrijdverslagen en ga zo maar door. Dat gaat binnenkort nog veel mooier worden, let maar eens op.

Alexander en Hans

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl