Wat is er mooier dan je eigen team terug te vinden op de website. Daar zijn de pakweg 35-kleurige teampagina’s ook voor bedoeld. Spelers en leiders en trainers: zorg ervoor dat jullie team elke week echt in beeld komt. Er zijn vast wel teamleden, die zo’n verslag kunnen maken. Eigenlijk is het een kleine moeite en je kunt het nog op de wedstrijddag zelf nog maken, als je de adrenaline nog voelt. Dat hoeft echt geen lang verhaal te worden en dat hoeft er echt niet perfect uit te zien. Het gaat erom dat die verslagen laten zien wat er allemaal leeft in jullie unieke voetbalteam en hoe het erin de wedstrijden aan toe gaat. Kom maar eens op een zaterdag bij de Boys op de Bosrand, dan ontdek je een prachtige vereniging met vele enthousiaste spelers en gedreven trainers en leiders. Dat kun je toch ook laten zien op de website! Voor elk team wordt voldoende ruimte gemaakt en het beste wedstrijdverslag van de week krijgt zelfs extra aandacht. Op de mobiel kun je tegenwoordig zelfs bijna live al het verslag maken, al lijkt ons dat niet zo handig voor veldspelers. Het wedstrijdverslag kun je direct op je mobiel doormiddel van je eigen account plaatsen, ik zeg Doen! Je kunt het prachtig terugzien op de website, maar het is net zo als met 5 december: nog een paar nachtjes slapen…

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl