De eerste wedstrijd van het nieuwe jaar voor Vroomshoopse Boys was uit in Hoogeveen bij hoofdklasser HZVV, de vorige werkgever van hoofdtrainer Karlo Meppelink. Door werk en vakantie misten de Boys liefst zes spelers, maar dat was op het veld nauwelijks merkbaar. Door goals van Ramon de Jong en Bram Hooijer werd een 2-0 voorsprong genomen. HZVV kwam terug tot 2-2 en een eigen doelpunt in de ultieme slotfase zorgde voor een nipte 3-2 nederlaag voor de Boys. Het vertoonde spel bood voldoende perspectief om met vertrouwen de tweede competitiehelft tegemoet te gaan. Vroomshoopse Boys oefent op dinsdagavond 16 januari om 20.00 uur tegen derde klasser Bergentheim, dat ook dit seizoen weer om de prijzen speelt. Op zaterdag 20 januari wordt er weer thuis geoefend, dan om 14.30 uur tegen tweede klasser zondag SV Bon Boys uit Haaksbergen. Op zaterdag 27 januari wordt de competitie door Vroomshoopse Boys hervat met een heuse kraker. Op de Bosrand komt dan DETO Twenterand uit Vriezenveen op bezoek en die altijd beladen derby begint om 14.30 uur.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl