Hoofdtrainer Eric van Zutphen uit Winterswijk vervolgt z’n trainersloopbaan het seizoen 2017-2018 bij HVV Tubantia uit Hengelo. Het eerste elftal van Tubantia bezet momenteel een zevende plaats in de eerste klasse E. van het zondagvoetbal. Zoals bekend neemt Eric aan het eind van dit seizoen afscheid van Vroomshoopse Boys, waar hij dan twee seizoenen werkzaam is geweest als hoofdtrainer. Juist vanavond werd ook bekend dat Karlo Meppelink uit Hoogeveen ingaande het seizoen 2017-2018 de opvolger van Eric van Zutphen wordt bij Vroomshoopse Boys. Zie voor nadere bijzonderheden elders op deze website.

De missie voor Eric van Zutphen, de staf en de spelers van Vroomshoopse Boys voor de tweede competitiehelft rechtstreekse handhaving en daar zal alles op gezet worden. We wensen daarbij Eric daarmee veel succes en wensen hem daarna uiteraard ook de nodige successen en werkplezier toe bij HVV Tubantia.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl