Op de onlangs gepubliceerde oproep voor hulp als parkeerwacht of coronacoördinator hebben 14 vrijwilligers zich aangemeld om deze werkzaamheden tijdens de trainingen en zaterdagen uit te voeren.

Uiteraard zijn we blij met deze hulp en mede hierdoor konden we weer gaan starten met het trainen van onze jeugd.  Graag willen we de druk op onze vrijwilligers niet te zwaar laten worden. Daarom is het wenselijk dat er nog meer aanmeldingen komen.  Indien bijvoorbeeld nog 6 vrijwilligers zich aan zouden melden, dan betekent dat tevens dat een ieder 1 keer per 2 weken een ‘dienst’ hoeft te draaien.

Daarom wederom een dringende oproep om je aan te melden.

Dit kan via 0653536186 of via vrijwilligers@vvvvroomshoopseboys.nl

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl