Extra oefenduel Vroomshoopse Boys tegen Sportclub Genemuiden

Op zaterdag 30 juli speelt Vroomshoopse Boys om 13.00 uur thuis een oefenduel tegen hoofdklasser Sportclub Genemuiden. Dat is de eerste oefenwedstrijd in de voorbereiding op de competitie 2016-2017 in de eerste klasse D. van het zaterdagvoetbal. Sportclub Genemuiden was een aantal seizoenen topklasser en beschikt over een sterke selectie. Vroomshoopse Boys heeft de volledige selectie van het vorig seizoen in tact weten te houden. Vanuit de jeugd zijn Ramon Bolks en Chiel Sickman toegevoegd aan de A-selectie van het trainerstrio Eric van Zutphen, Arjan Paters en Reinier de Jong

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl