In de meivakantie wordt er bij Vroomshoopse Boys een 2-daags FC Twente Soccer Camp georganiseerd, dagelijks van 9.00 uur – 15.00 uur voor jongens en meisjes in de leeftijd 6 t/m 15 jaar. Jeugdleden van Vroomshoopse Boys, vriendjes en vriendinnetjes, kinderen die bij andere clubs zitten of kinderen die nog niet op voetbal zitten, iedereen mag zich aanmelden via www.fctwente.nl/soccercamps

Programma
Tijdens het FC Twente Soccer Camp zullen de deelnemers een gevarieerd programma aangeboden krijgen met verschillende leuke spel- en voetbalvormen op het veld met afwisselend een leuke ‘rust activiteit’ zoals een voetbalquiz voor kinderen of een andere leuke verassing. Deelname aan het 2-daagse FC Twente Soccer Camp bedraagt € 129,-

Wat kan jij als deelnemer aan het FC Twente Soccer Camp verwachten?

– Een gaaf FC Twente Soccer Camps tenue (shirt, broek en sokken)

– Professionele en enthousiaste begeleiding

– Gezonde tussendoortjes en drinken

– 2 wedstrijdkaartjes voor een thuiswedstrijd van FC Twente

– Kans op leuke prijzen en veel voetbalplezier

Ga snel naar www.fctwente.nl/soccercamps voor meer informatie of om je zoon/dochter in te schrijven.

Leave a comment

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl