Trouwe supporter Roel Veltink verrichtte op zaterdag 29 juli in de kantine van Vroomshoopse Boys de trekking van de kentekenactie over de maand juli. Gerjan Kosters, groepshoofd van Boys JO17 en trainer-coach van Boys JO17-1, was deze keer de gelukkige. Gerjan kan 20% van de maandelijkse inleg tegemoet zien.

Nog steeds kan er met het kenteken van de auto ingeschreven worden op deze kentekenactie, waarmee een steentje wordt bijgedragen aan de bouw van het nieuwe clubhuis van Vroomshoopse Boys. Dat kan door inschrijving voor slechts 10 Euro per maand via de website www.vvvroomshoopseboys.nl of door aanmelding via Egbert de Jonge, Bert Kempers of Hans Nieboer.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl