Reinier de Jong, hoofd technische opleiding van de onderbouw van de jeugd van Vroomshoopse Boys, verrichtte  afgelopen zaterdag in de kantine de maandelijkse trekking van de kentekenactie. De gelukkige is ditmaal Gerjan Nieboer. Penningmeester Chantal Nevenzel maakt 20% van de maandelijkse inleg naar de winnaar over.

Inschrijven op de kentekenactie kan nog altijd. De actie loopt tot de opening van het nieuwe clubhuis. Voor tien euro per maand kan met het kenteken van je auto meegedaan worden. Voor nadere inlichtingen: Egbert de Jonge, Bert Kempers en/of Hans Nieboer. Formulieren zijn af te halen en in te vullen in de kantine, doen!

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl