Gerjan Nieboer maandwinnaar van de kentekenactie

Hoofdtrainer Robert Bosma verrichte op zaterdag 24 februari na afloop van de topper Vroomshoopse Boys tegen ATC’65 in een volle kantine ’t Flierhuus de trekking van de kentekenactie. Winnaar van de maand februari werd Gerjan Nieboer, die 20% van de maandinleg tegemoet kan zien.

Nog steeds kan er ingeschreven worden op deze actie en voor tien euro per maand kan er meegedongen worden naar de maandprijzen. Daarmee wordt tevens een financieel steentje aan ons nieuw te bouwen clubhuis op De Bosrand bijgedragen. Voor nadere inlichtingen kan men terecht bij Egbert de Jonge, Bert Kempers en/of Hans Nieboer.

Copyright © | Website gerealiseerd door: Alexander Fokkert
KVK Nr: 40059538

vv. Vroomshoopse Boys
Flierdijk 5a
7681 RB, Vroomshoop

T: 0546 - 64 63 62
E: info@vvvroomshoopseboys.nl